Scroll to top

Teknik Destek

Hizmet Sonrası Destek

Ürününüzü müşteriye sattınız ve işiniz bitti mi? Elbette ki hayır asıl işiniz şimdi başlıyor. Müşteri ile aranızdaki ticari ilişkinin kalıcı olması ve marka sadakati elde edebilmek için en önemli şansı ele geçirdiniz. Satış sonrası destek hizmetleri sayesinde müşteriniz ile aranızdaki bağı kalıcı olarak kurmayı başarabilirsiniz.

Satış sonrası destek hizmetleri arasında en önemli olanlardan bir tanesi müşteri memnuniyet anket çalışmalarıdır. Sizin tek yapmanız gereken müşteri bilgilerini sisteme eklemek olacaktır. Uzman personelimiz denetiminde hazırlanan müşteri memnuniyeti ve tercih sebepleri anketleri için, müşterileriniz aranıp oluşan data bilgi bankanıza eklenir.

Eğer ürününüz satış sonrası kurulum gerektiren bir ürün ise müşteri ile iletişime geçilip yetkili servis yönlendirmesi hizmetleri yapılabilir. Daha sonra kurulum hizmeti memnuniyeti için müşteri tekrar aranıp bu konudada ne kadar ilgili ve alakalı olduğunuzu müşterinize yansıtırız. Bu tarz satış sonrası destek hizmetleri markanıza duyulan güven ve kalite algısının arttırılması için çok önemlidir. Müşteri sadece para öderken değil daha sonrada hizmet aldığını gördüğü zaman işletmenize bakış açısı çok daha olumlu olcaktır.

Satış sonrası destek hizmetlerini aslında bir tek kategori ile sınırlamaya gerek yoktur. Firmamızdan aldığınız her hizmet için geçerlidir.

Mutsev olarak, hem uzman kadromuz hem de teknik donanım ve becerimizi sizlerin hizmetine sunarak çözüm ortağınız olmaktan son derece mutluluk duyacağımızı belirtiriz.

İşinize özel çözümler ve bütçenize uygun projeler ile sizlere her adımda destek vereceğimizi göreceksiniz. Bizlerle yapmış olduğunuz iş birliği sayesinde müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmetlerinizin kalitesi ciddi oranda artacak ve bu da size daha yüksek kar ve ciro olarak geri dönecektir.

Unutmayın ki size sadece web tasarım olarak değil aynı zamanda elektronik çözüm ortağı ve Sosyal Medya partneri olarak da hizmetler sunmaktayız. Bizimle yapacağınız çözüm ortaklığı sonucunda satış sonrası müşterilerin size ulaşabileceği her kanalda cevap verecek bir yetkiliniz olacaktır.