Scroll to top

Kaygılarınız İçin

En Güvenli Çözümler Üretiyoruz

Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri

CCTV Sistemleri ile, temelde caydırıcılık fonksiyonu yerine getirilmekte, olaylara zamanında müdahale sağlanmakta, olay sonrası teşhis ve tespit imkanı elde edilmektedir. CCTV Sistemlerinde, sabit kamera, pan/tilt kamera, speed dome kamera gibi bir çok kamera kullanılabildiği gibi sistemlerin ana beynini oluşturan Dijital Video Recorder’lar, Matrix Seçiciler gibi bir çok ekipman kullanılmaktadır. CCTV sistemini Kartlı geçiş sistemine entegre edilebildiği gibi TCP/IP protokolu ile uzaktan erişimide mümkündür.

Alarm Sistemleri

Alarm Sistemleri

Kablolu ve Kablosuz Alarm Sistemleri, mimari şartlar ve kullanıcı isteklerine göre özel olarak tasarladığımız projeler ile kullanıcılarına gece ve gündüz içinde yaşanılan mekanlarda dahili ve harici, can ve mal güvenliğini sağlayan sistemlerdir. 5 yılı aşkın tecrübemizle size en doğru ürünleri en uygun şartlarda Nokta güvenlik güvencesiyle sunuyoruz.

Yangın İhbar Sistemleri

Yangın İhbar Sistemleri

Olası bir yangın durumunda, karşılaşılacak zararın en aza indirilmesi amacıyla gelişen teknolojilerin kullanılmasıdır. Nokta Güvenlik ev ve iş yerlerinizde olası yangın tehditlerine karşı yangın algılama ve uyarı sistemleri ile yangına en kısa zamanda müdahale edilmesini sağlar. Akıllı teknolojilere sahip sistemlerimiz gelişmiş çözümleme ve karar gücüyle mutlak algılama imkânı ve istenmeyen alarmların engellenmesini sağlar.

Gözünüzden hiç bir şey kaçmasın

Nasıl Çalışıyoruz?

Genç bir firma olmamızın verdiği dinamiklik ve mutluluk ile çözüm ortaklarımızdan edindiğimiz bilgileri bir araya getirerek kaliteli işler ortaya çıkarıyoruz. Sadece güvenlik sistemlerine bağlı kalmayıp müşterilerimiz adına birçok hizmeti tek elden sunuyoruz. Hizmet kalitemizi ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak adına ücretsiz teknik destek veriyoruz.